Nemusíte mít drahé povinné ručení

Chcete levnější povinné ručení? Mnoho lidem se zdá že platí za povinné ručení příliš mnoho peněz a rádi by nějakou korunu ušetřili. Jak najít nejlevnější varianu povinného ručení?

Povinné ručení

Vlastníte automobil? Pak jistě máte povinné ručení. Je dané zákonem a musí ho mít každý vlastník či spoluvlastník automobilu, který je provozován na pozemní komunikaci.

A proč je tak důležité mít povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidel? Je to šikovný produkt, který vás ochrání před případnými škodami, které způsobíte dopravní nehodou. Nebude tak muset nic platit. Pojišťovna to zaplatí za vás. V opačném případě byste se mohli dostat do velkých finančních potíží.

Dříve cenu pojistného určovala kubatura vozidla. V současné době ovlivňuje cenu povinného ručení mnohem více faktorů, jako například stáří vozu, najeté kilometry, dosavadní bezeškodní průběh pojištění, záleží také na vašem věku a namístě kde bydlíte a dalších faktorech, které se u každé pojišťovny liší. Proto není možné vybírat povinné ručení pro vaše auto pouze odhadem. Nejvíce ušetříte, pokud si porovnáte nabídky jednotlivých pojištoven mezi sebou a vyberete si takové povinné ručení pro váš vůz které vám bude maximálně vyhovovat.

 

Nejlevnější povinné ručení

Vyberte si i vy pojišťovnu, u které si založíte povinné ručení. Nabízí vám ho tyto pojišŤovny: Allianz pojišťovna, AXA pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, Česká pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, DIRECT Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna, CHARTIS EUROPE, Kooperativa pojišťovna, Slavia pojišťovna, Triglav pojišťovna, UNIQA pojišťovna a Wüstenrot pojišťovna.

Tápete a nevíte, která pro vás má nejlepší možné podmínky. Neřešte to odhadem. Nejlevnější povinné ručení zjistíte pouze srovnáním jednotlivých nabídek. Nechce se vám do toho, a přesto byste rádi znali nejlevnější povinné ručení? Vyberte si to nejvýhodnější povinné ručení pomocí online kalkulačky. S ní budete mít spolehlivou odpověď během malé chvíle. Online kalkulačka pomůže i vám bez problémů a rychle najít nejlevnější povinné ručení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *