Blog Horkýho Psa

Kecy a plky o všem možným a hlavně o GTA San Andreas
Čeština do San Andreas

Konečnně čeština! Dneska konečně vyšla čeština na GTA San Andreas. Konečně si budem moci tuto skvělou hru zahrát v rodném jazyce! Zatím jsme ji dostali jen my co máme originály, ale za ctrnáct dní by měla být volně ke stažení na netu.

Poslal: HorkyPes 15.08,2005 Komentáře (8)


Záhady v San Andreas

Konečně svět GTA San Andreas našel to co potřeboval. Jistě jste slyšeli v San Andreas o nejmožnějších záhadách. Od UFO, Matrixu, skrytěho Liberty City až po Yetiiho. Tomuto problému se věnuje skvělá stránka: http://gtasa-zahady.wz.cz . Navštivte to tam. Určitě se vám tam bude líbit.

Poslal: HorkyPes 10.08,2005 Komentáře (5)


San Andreas Under Fire

Hra GTA San Andreas, stejně jako ostatní série GTA, musí čelit nátlaku. No jo. Na tom není nic zvláštního, ale opět od jednoho a toho samého člověka. Určitě jste slyšeli jak paní senátorka Hillary Clintonová, žena exprezidenta USA B. Clintona, brojila proti GTA Vice City. Tentokrát se štve kvůli některým scénám v GTA: San Andreas. Přesněji kvůli Hot Cofee módu. Požádala americké úřady o vyšetření sexuálního obsahu hry. Vyšetřuje se, jestli Hot Cofee mod je od R* a nebo jestli to je opravdu FAN aplikace. Přemýšlí se také, jestli nebude změněn ranking 17+ na AO (jen pro dospělé). Jestli totiž bude AO, hrozí snížená poptávka obchodních řetězců po San Andreas. Ale doufejme, že to jak pro Rockstar, tak pro 36-letého Holanďana Patricka Wildenborga, který tuto modifikaci pro GTA San Andreas zveřejnil na internetu, dopadne dobře.

Poslal: HorkyPes 05.08,2005 Komentáře (7)


San Andreas

Pokračování známé série Grand Theft Auto nese jméno Grand Theft Auto: San Andreas. Hra představí zbrusu novou hlavní postavu - Carla Johnsona. Příběh hry se odehrává na počátku 90. let, kdy se Carl po pěti letech vrací zpátky domů do Los Santos ve státě San Andreas. Los Santos je na první pohled ideálním městem pro filmové hvězdy a milionáře, ovšem za pozlátkem se skrývá tvrdá realita v podobě soupeřících gangů, drogových dealerů a zkorumpované policie. Carlova matka je za podivných okolností zavražděna, rodina jako taková se rozpadá a přátelé z dětství se topí v různých problémech. Aby toho nebylo málo, je Carl falešně obviněn z vraždy a nezbývá mu nic jiného než se vydat na cestu útěku, hledání pravdy a pomsty.

Poslal: HorkyPes 20.07,2005 Komentáře (6)


GTA San Andreas

Dneska jsem si nainstaloval GTA San Andreas... Super hra hehe... A modifikace Hot cofee je fakt Boží

Poslal: HorkyPes 10.07,2005 Komentáře (3)

 

bylinky a čaje pro zdravi.